тел.: (097)608-38-91 Прослухати демо Сценарій весілля з відеоілюстраціями

"Це – наш найкращий етно-гурт!" (Олег Скрипка про гурт Буття)

"Всі були в захваті. Тим [гостям], хто це [український стиль] любить, дуже сподобалося, а тим, хто від цього далекий, сподобалось іще більше. Було дуже по-родинному, і гості навіть питали в нас, чи музиканти – не наші родичі." (Катерина, молода, м. Київ)

"Велике спасибі за ваш виступ біля музею Гончара 14 червня!!! натанцювались ми тоді добряче!!! від того, що нарешті побачила вас наживо, вражень залишилось не менше, ніж від концерту Пола МакКартні!!!" (Дар'я, м.Київ)

"Мені дуже сподобалося, як ви працюєте. Ви повністю заміняєте тамаду. Адже хороший тамада – це рідкість, та й беруть вони за свої послуги зазвичай дуже дорого." (відеооператор на весіллі Любомира з Агніладою, м. Кам'янець-Подільський)

"Від нашої родини та гостей хочемо подякувати гурту "Буття" за супровід нашого весілля, яке відбулося в Пирогово. Ми вкотре зрозуміли, що обрали чудову та оригінальну форму весілля, адже всі наші гості отримали задоволення та нові знання щодо українських звичаїв. Більше того, завдяки відкритості, працьовитості та чудовій енергетиці, яку випромінюють усі члени цього гурту, ми всі отримали незабутню атмосферу та подію, яка залишиться в памяті на все життя. Дякуємо, гурт "Буття" – я та Юрко готові виступати вашими рекомендодавцями для інших пар, які надумають проводити весілля в українських традиціях, до чого ми заохочуємо усіх молодят!" (Оксана та Юрко, молодята, м. Київ).

"Ми і не сподівалися, що в нас на весіллі будуть такі музики!" (Оришка, молода, м. Львів)

"Ми щиро дякуємо Вам за незабутнє свято, яке ви створили на нашому весіллі. Ваша творчість наповнила той день духовністю та радістю і наблизила усіх присутніх до вірувань та традицій наших пращурів. Ми ніби занурилися в народні українські обряди і за допомогою Вашої чарівної музики, хвилюючих голосів, незвичних веселих танців та колоритних костюмів наші гості були вражені красою нашої рідної культури. Особлива подяка Оксані, Олегу, Асі, Жені та найстаршому пану Буту. Бажаємо Вам наснаги та творчих звершень!" (Катерина і Євген, молодята м. Київ)

"Хочеться поділитись радістю з нагоди нашого весілля, яке відбулось в травні та висловити свою найщирішу подяку гурту «Буття», який допоміг влаштувати це свято. Насамперед дуже дякуємо Оксані та Олегові за допомогу в підготовці до весілля. Без вашої допомоги не було б такого гарного сценарію та виконання всіх старовинних обрядів. Адже ми вже стали забувати, які весілля були раніше. Нам дуже все сподобалось. Всі наші гості залишились дуже задоволені. Всім було весело та цікаво, а танці та розваги не можуть нікого залишити байдужими та сидіти осторонь. А ваша музика завжди буде нагадувати нам про незабутнє свято і ми дуже вдячні, що ми святкували його разом з вами. Спасибі вам велике. Оксаночко, окремо хочу подякувати Вам за чудовий віночок. Це було неперевершено! Низький Вам уклін. Дівчата,хлопці, якщо у вас намічається весілля, або якесь інше свято, запрошуйте, «Буття», ви не пожалкуєте. Вони неперевершені!" (Наталія і Олег, молодята м. Київ)

© Ольга Кузьманенко 2015